• ترخیص کالا یکی از مهمترین دغدغه­ های شرکتهای تجاری و تجار حقیقی،در سریعترین زمان ممکن می­باشد. دپارتمان چابک ترخیص با بهرمندی از کارشناسان و تیم ترخیص مجرب تلاش می­کند کالای تجاری همکاران گرامی را ضمن رعایت قوانین مربوطه، در سریعترین زمان ممکن و با هزینه منطقی ترخیص نماید. همکاران اجرایی ما در گمرکات بندر عباس و تهران آماده ارائه خدمات ترخیص و همچنین پیگیری و حل و فصل اختلافات تجار گرامی با گمرک هستند.
 • گمرکات فعالیت تیم چابک ترخیص :
 • گمرک بندرعباس ( گمرک شهید رجایی )
 • گمرک تهران ( گمرک غرب – گمرک شهریار )
 •  گمرک فرودگاه امام خمینی 
 • مشاوره امور گمرکی و بازرگانی :

  •         مشاوره موثر و حرفه ای امور گمرکی و بازرگانی توسط کارشناسان با تجربه، متخصص و مطلع از آخرین قوانین و مقررات در حوزه گمرک و بازرگانی که سرفصل های مشاوره توسط تیم چابک ترخیص عبارتند از:
 1. امور گمرکی و ترخیص کالا
 2. بیمه باربری بین ­المللی
 3. حمل و نقل بین­ المللی
 4. بازرسی کالا و استاندارد اجباری
 5. پرداخت­ های بین ­المللی و اعتبارات اسنادی
 6. حمل و نقل داخلی، محموله­ های ترافیکی
 7. ثبت سفارش و اخذ مجوزهای ورود
 8. مذاکرات بین ­المللی
 9. بررسی اسناد بازرگانی بین ­المللی
 10. حضور در نمایشگاه­ های بین ­المللی

لذا در ارتباط با ترخیص کالا تیم چابک ترخیص کالای شما را در کمترین زمان و با حداقل هزینه ضمن اینکه روزانه پاسخگوی شما خواهد بود از گمرک ترخیص و در انبار مد نظر شما تحویل خواهد داد.

ترخیص کالا

در اینجا سه توصيه مهم به واردكننده هاي خرد به نقل از مجله small business bc Canada:

١) اسناد صحيح و دقيق :
با توجه به مداركي متعددي كه در امر واردات نياز مي باشد كه از طرف فروشنده خارجي بايد أخذ شود، متاسفانه به دليل كم توجهي واردكنندگان كالاي خريداري شده در گمرك به دليل ايراد يا نقص در اسناد اجازه ترخيص تا رفع ايرادات پيدا نميكند كه منجر به هزينه بيشتر براي صاحب كالا خواهد شد.

٢) دانستن صحيح كد تعرفه كالاي وارداتي:
كد تعرفه كالا يا همان HS Code بسيار مهم بوده كه حتما قبل از إظهار كالا بايد كد صحيح كالاي خود را بدانيد كه متاسفانه إظهار نادرست آن جريمه هاي سنگين و بعضا تخلفاتي را براي صاحب كالا بدنبال دارد.

٣) انتخاب يك كارگزار گمرك:
انتخاب حق العمل كار رسمي گمرك نقش بسيار مهمي در سودآوري تاجر خواهد داشت، زيرا با توجه به پيچيدگيها و تخصصي بودن امر ترخيص كالا، كارگزار گمرك كه تسلط به أمور و قوانين دارد مي تواند در سريعترين زمان ممكن و با كمترين هزينه كالاي شما را ترخيص كنيد. ضمن اينكه كارگزار در دو مورد ذكر شده بالا هم كمك شاياني خواهد كرد.

در کانال تلگرام چابک ترخیص عضو شوید