ترخیص کالا از گمرک بندرعباس شهید رجایی

ارسال شده در: Uncategorized | 0

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس توسط تیم چابک ترخیص از افتخارات ما می باشد. با توجه به سابقه ما در ترخیص کالا از گمرک بندر عباس که دفتر مرکزی ما هم در بندرعباس مستقر می باشد.کلیه سفارشات ترخیص را که از مشتریان خود دریافت می نماییم در همان روز اول دریافت اسناد و تکمیل بودن مدارک اقدام به اظهار نموده و در اسرع وقت و همچنین پی گیری های مربوطه ارز طریق تیم پابک ترخیص امور مربوط به ترخیص و امور گمرکی را پیش میبریم تا ترخیص کالا از گمرک بندرعباس ( شهید رجایی ) بدون کوچکترین اتلاف وقت از طرف این مجموعه انجام شود.

همچنین نیروهای تیم چابک ترخیص در حداقل کردن هزینه های واردات شما،مشورتهای لازم را به شما صاحبان کالا ارائه می دهد تا ضمن سرعت در ترخیص کالای شما از مزیت رقابتی که همان کم کردن هزینه ها برا شما عزیزان توسط تیم پابک ترخیص می باشد، بهره مند شوید.

ترخیص کالا از گمرک بندرعباس

لذا پیشنهاد ما به شما وارد کنندگان محترم این می باشد که برای موفقیت در کسب و کار خودتان این شانس را به خودتان بدهید تا از همکاری با تیم چابک ترخیص به مدیریت کارگزار رسمی گمرک بهترین مزیت رقابتی را در بخشی از فرایند تجارت خودتان که شامل موارد زیر می باشد بدست آورید که به تبع آن حاشیه سودتان با توجه به کاهش هزینه هایتان  بیشتر خواهد شد و گردش مالیتان هم با توجه به و سرعت در ورود کالایتان و ترخیص آن از گمرک سریعتر خواهد بود.


لذا صاجبان کالایی که جهت ترخیص کالا از گمرک بندرعباس با تیم چابک ترخیص همکاری میکنند از دو اصل مزیت رقابتی که کاهش بهای تمام شده و گردش سریع مالی می باشد برخوردار می شوید.


جهت ارتباط راحت تر با شماره 09213986129 که تلگرام هم روی این خط برقرار می باشد تماس حاصل فرمایید. همچنین با عضویت در کانال چابک ترخیص بازرگانان به آدرس https://t.me/Chaboktarkhis  از اطلاعات به روز در زمین تجارت خارجی و امور گمرکی مطلع شوید.

ارسال پاسخ